Angielski dla Malucha

Dla dzieci od 2 do 4 lat przygotowaliśmy zajęcia w oparciu o ceniony Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności Dwujęzyczne dzieci / Bilingual future.

Oferujemy lekcje raz w tygodniu po 45 min. Zajęcia mają charakter modułowy o stałej strukturze. Każda lekcja jest zbudowana wokół innego tematu i wprowadza nowy materiał. Dzieci poznają słówka i zwroty, których maluch na początku uczy się także w języku rodzimym dzięki czemu rozwój mowy dziecka w języku polskim i angielskim odbywa się jednocześnie.

Na zajęciach dzieci poznają świat kolorowych i zabawnych pacynek razem z którymi śpiewają swoje pierwsze piosenki i biorą udział w zabawach i ćwiczeniach ruchowych, niejako przy okazji ucząc się nowych słówek i osłuchując z językiem. Zabawny kontekst pozwala dzieciom nie tylko w pełni zrozumieć znaczenie słownictwa, ale i pozytywnie motywuje je do nauki. Dziecko rozpoznaje coraz więcej słówek, a z czasem zaczyna ich używać w spontanicznej zabawie.

Oferujemy:
Zajęcia w małej grupie 4-8 os. Przyjazna, rodzinna atmosfera. Każde dziecko ma możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach indywidualnie lub wraz z rodzicem.
Otwartą rekrutację. Sami decydują Państwo o terminie i ilości zajęć w których uczestniczy dziecko. Jeśli dziecko nie może uczestniczyć w zajęciach z powodu choroby, wyjazdu lub popołudniowej drzemki, dzięki modułowemu charakterowi lekcji ma możliwość kontynuacji kursu na kolejnych zajęciach.
Kreatywne ćwiczenia językowe stymulujące ogólny rozwój dziecka

Dla dorosłych

Wspomagamy naukę języka nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi oraz licznymi prezentacjami multimedialnymi. Nasze metody nauczania pozwalają sukcesywnie przyswajać wiedzę i z łatwością przygotują do egzaminów.

Pomagamy przełamać barierę językową. Kursy dla dorosłych maksymalizują komunikację, dzięki czemu już po pierwszym semestrze nauki nasi słuchacze nabierają większej śmiałości do porozumiewania się w języku angielskim zarówno w swobodnej konwersacji jak i wysyłając służbowe maile.

Osobom dorosłym proponujemy kursy ogólne i biznesowe w oparciu o podręczniki wydawnictwa Oxford University Press i Pearson. Zajęcia mają charakter warsztatowy, dla których praca z podręcznikiem jest jedynie uzupełnieniem. Naszym celem jest pomóc uczniom w praktycznym rozwoju czterech podstawowych kompetencji językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania i nauce ich wykorzystania w życiu codziennym – pracy, nauce. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych lektorów, którzy w pełni wykorzystują każdą minutę lekcji.

Oferujemy zajęcia w kameralnych grupach do 8 os. lub indywidualne w zależności od Państwa preferencji.

Dla dzieci i młodzieży

Skutecznie zarażamy pasją do języka. Pozwalamy uczniom wykorzystać drzemiący w nich potencjał i rozwinąć swoje kompetencje językowe. Nasi uczniowie chętnie i z zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach.
Korzystamy z materiałów uznanych wydawnictw językowych oraz autorskich ćwiczeń. Metody tradycyjne oparte na pracy z podręcznikiem łączymy z ciekawymi grami i zabawami językowymi, śpiewem, dramą, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Uczniowie poznają historię i kulturę krajów anglojęzycznych.

Zajęcia odbywają się w małych grupach do 8 os. przez co nauczyciel może zatroszczyć się o indywidualne potrzeby uczniów.

Kursy maja charakter ogólny lub przygotowujący do egzaminów Cambridge (YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE) i państwowych (8-klasisty, matura).

Grupy tworzone są na podstawie stopnia zaawansowania językowego oraz wieku uczniów.

Czas trwania zajęć lekcyjnych:

Grupy przedszkolne:
   3- i 4-latki (45 min)
   5- i 6- latki (60 min)

Grupy szkolne:
   7-latki (60 min)
   Uczniowie w wieku 8+ (90 min)