Warsztaty językowe dla dzieci "W świecie Alicji z Krainy Czarów"

W niedzielę 1 września zapraszamy wszystkie ciekawskie dzieci od 4 do 8 lat na językowe gry i zabawy do Krainy Czarów. Poznamy Białego Królika, Kota Cheshire i Królową Kier. Pomalujemy róże na czerwono, zbudujemy najwyższy domek z kart, sami zrobimy papierowe filiżanki na herbatkę u szalonego Kapelusznika i zaśpiewamy "herbacianą" piosenkę, a to jeszcze nie wszystko! Serdecznie zapraszamy na warsztaty Hello World na 2. urodzinach Klubokawiarni Polana.

Zapisy na wrzesień trwają!

Zapraszamy dzieci od 2 do 4 lat wraz z rodzicami na zajęcia językowe w oparciu o Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności.

Nauka przez zabawę poprzez zanurzenie w języku.

Kurs wprowadza podstawowe słówka jakich dziecko na początku uczy się w języku rodzimym.

Program wykorzystuje naturalną ciekawość dziecka i chęć poznawania otaczającego świata.

Dzięki atrakcyjnym piosenkom, filmom animowanym oraz zabawom językowo-ruchowym maluch może naturalnie uczyć się języka w szkole i w domu.

Zapisy pod numerem telefonu 609-264-627 oraz mailowo na adres: biuro@helloworld.edu.pl.

Rekrutujemy!

Powiększamy grono pedagogiczne Hello World! Zaczynamy rekrutację do naszego zespołu.

→ Szukasz pracy od września?

→ Masz kierunkowe wykształcenie?

→ Zależy Ci na rozwoju?

→ Marzysz, aby zarażać pasją do języka angielskiego młodsze pokolenia?

Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do kontaktu! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo biuro@helloworld.edu.pl bądź telefonicznie 609-264-627.